Hakkımızda – RE/DESIGN

Redesign Business

İNOVASYON ve TASARIMIN İŞ DÜNYASIYLA BULUŞTUĞU YER

Biz Kimiz?

Redesign Business olarak biz bir stratejik inovasyon ve servis tasarım şirketiyiz. İş dünyasıyla tasarımın, içerikle teknolojinin, alışkanlıklar ve büyümenin, trendlerle empatinin arasındaki köprüyüz. Amacımız şirketlerin inovasyon çağıyla birlikte girdikleri değişim sürecinde iş modellerini ve çalışma kültürlerini yeniden şekillendirmelerinde onlara yardım edip, birlikte geleceğe şekil vermek.

Hikayemiz nasıl başladı?

Hepimizin pek çok sıra dışı fikri var. Hayata geçirmek istediğimiz yaratıcı, ezber bozan fikirler… Fakat fikirlerin hayat bulma süreci düşünüldüğü kadar kolay değil… Çoğu fikir hayata geçirilemeden yok olup gidiyor. Redesign Business olarak bu döngüyü kırmak üzere yola çıktık. Şirketlere hayallerini hayata geçirebilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz, fikirden inovasyona uzanan yolculukta kol kola, omuz omuza ilerliyoruz.

Hedefimiz ne?

Hayalimiz Türkiye’den çıkan inovatif fikirlerin tüm dünyaya yayılması, Türkiye’den daha fazla sayıda küresel marka çıkabilmesi.

Redesign Business olarak hayalleri büyük şirketlere yol arkadaşlığı yapıyoruz. Amacımız bu şirketlerle birlikte yaratıcı ve inovatif fikirleri üretmek, sonrasında bu fikirlerin hayata geçmesini, tutunmasını sağlamak… Biliyoruz ki her güzel fikir yenilerini tetikler, yeni hikayelerin başlangıcına temel hazırlar. Sürdürülebilir inovasyona inanıyoruz.

Neden Redesign Business?

Redesign Business olarak kendimizi şirketlerinde inovasyon yolculuğunda bir yol arkadaşı olarak görüyoruz. Buradaki en önemli gücümüz uzun yıllar kurumsal dünyada farklı şirketlerde çalışmış olmamız… Klasik danışmanlık şirketlerinde olduğu gibi teoriler, modeller kullanmak yerine, sahanın gerçeklerini, deneyimimizi ve yaratıcılığımızı harmanlayarak ilerliyoruz. Görevimizin sadece kurumsal şirketlere rehberlik etmek değil, onlara tavsiye veren bir yoldaş, bir çalışma arkadaşı olduğuna inanıyoruz.

Redesign Business olarak her projeyi 100 günde bitirmeyi hedefliyoruz. Bu 100 günün bir fikir bulmak ve yeni bir servis tasarlamak için en verimli şekilde geçmesini amaçlar.